2 grudnia 2027 roku o godzinie 20:15 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi Kabaret Nowaki w programie pt. „Mieliśmy do tego nie wracać”.
Znacie ich od niemal 17 lat. To kawał czasu, aby rozkochać w sobie publiczność i pokazać w czym jest się najlepszym.
Kabaret Nowaki zachwyca niecodziennym pomysłem na przedstawienie tematów obyczajowych, problemów damsko-męskich i najbardziej aktualnych spraw obecnych w życiu Polaków (Nowaków).
Nowaki to energia, poświęcenie, zaangażowanie, pełne pasji podejście do każdego widza połączone z aktorskim kunsztem i komediowym warsztatem na najwyższym poziomie.
Program „Mieliśmy do tego nie wracać” nie będzie zwrotem w ich karierze. Będzie to kolejna okazja do rozbawienia Was w stylu, który bardzo dobrze znacie i kochacie w nowym wydaniu i z niespotykaną dotąd energią. Pytacie o Krystynę – no jasne, że będzie!
Kabaret Nowaki wraca z nowym odświeżonym plakatem wizerunkowym zeszłorocznego programu, bo jak twierdzą – dobry plakat to połowa sukcesu!
Do zobaczenia na spektaklach Kabaretu Nowaki na żywo i nigdzie indziej! Pytacie, czy Nowaki zaskoczą bliską interakcją z publicznością i niezrównaną improwizacją – nie może być inaczej!
bilety: 170 zł, 140 zł