Przejdź do treści

Informacje

W trakcie Nocy Kultury, która odbędzie się w piątek, 26 czerwca, zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które wzbogaci tegoroczne wydarzenie.


O godzinach 22 oraz 23 odbędzie się specjalna emisja mgły połączona z muzyką na żywo, tworząc niepowtarzalną atmosferę i niezwykłe wrażenia wizualno-dźwiękowe.


Zapraszamy na Noc Kultury i do parku mgieł!


data-post_type="post"
data-cat="aktualnosci,dla-mieszkanca,urzad-miasta"
data-modified="-29"
data-created="1782116911"
data-title="Oświęcim. Dodatkowa atrakcja podczas Nocy Kultury. Mgła i muzyka na żywo!"
data-home="https://oswiecim.pl">