Zapraszamy dzieci w wieku 8–12 lat do udziału w turnieju gier planszowych „Planszowisko”.
To świetna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności, poznać nowych graczy
i spędzić wakacyjny czas przy planszówkach pełnych emocji i dobrej zabawy.
Na uczestników czekają nagrody!
21 lipca, godz. 11:30, Klasopracownia, I piętro
Zapisy: w Czytelni lub telefonicznie pod numerem 33 847 98 10