W Wieściach z Ratusza powiemy o nowej drodze, która powstała w Oświęcimiu, przypomnimy rocznicę pierwszego transportu do Auschwitz, poinformujemy o konkursie na dyrektora Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego, zapowiemy mural upamiętniający Henryka Lehnerta, zaprosimy na wystawę kolejowych makiet, a także na przegląd orkiestr OSP i spływ kajakiem po Sole.
data-post_type="post"
data-cat="aktualnosci,dla-mieszkanca,urzad-miasta"
data-modified="120"
data-created="1782115047"
data-title="Oświęcim. Wieści z Ratusza z 19 czerwca 2026 roku"
data-home="https://oswiecim.pl">