Przejdź do treści

Informacje

W Parku Bulwary odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Dziewcząt U18, który zgromadził młode zawodniczki i dostarczył wielu sportowych emocji. Organizatorem wydarzenia było miasto Oświęcim oraz Uczniowski Klub Sportowy Setbol.


Na piaszczystym boisku rywalizowało osiem drużyn, prezentując wysoki poziom sportowy, zaangażowanie i ducha fair play. Nie brakowało widowiskowych akcji, zaciętych pojedynków oraz walki o każdy punkt. Najlepsze zespoły zostały nagrodzone, a wszystkie uczestniczki mogły liczyć na poczęstunek przygotowany przez organizatorów.


Turniej był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także promocji aktywnego stylu życia i rekreacji na świeżym powietrzu.


Boisko znajduje się za miejscem postojowym dla kamperów i stanowi atrakcyjne uzupełnienie tej części parku położonej nad Sołą. Zachęcamy mieszkańców oraz odwiedzających do korzystania z obiektu, wspólnej zabawy i aktywnego wypoczynku w jednym z piękniejszych miejsc do rekreacji w mieście.




data-post_type="post"
data-cat="aktualnosci,dla-mieszkanca,urzad-miasta"
data-modified="-83"
data-created="1782310754"
data-title="Oświęcim. Sportowe emocje nad Sołą. Turniej siatkówki plażowej dziewcząt na bulwarach"
data-home="https://oswiecim.pl">