Przejdź do treści

Informacje


Od 29 czerwca do 13 lipca mieszkańcy będą mogli składać wnioski o najem zwolnionego lokalu mieszkalnego w budynku „P” przy ul. Sadowej 72. Do dyspozycji przyszłego najemcy jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 67 m kw. Lokal jest na II piętrze, składa się z trzech pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz garderoby. Warunkiem zawarcia umowy najmu jest wniesienie partycypacji w wysokości 179 214,50 zł oraz spełnienie określonych kryteriów dochodowych i formalnych. Nabór prowadzi miasto Oświęcim we współpracy z Oświęcimskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego. 


 


 


deklaracja_o_wysokosci_dochodow


Obowiązek informacyjny_Sadowa P_nabor uzupelniajacy


Ogloszenie nabor uzupelniajacy_Sadowa P_2026


Oświadczenie_o_niepos_tyt_praw_Sadowa_P_nabor uzupelniajacy


wniosek Sadowa P_nabor uzupelniajacy


zarzadzenie 73_2026_nabor uzupelniajacy sadowa


data-post_type="post"
data-cat="aktualnosci,dla-mieszkanca,urzad-miasta"
data-modified="72"
data-created="1782387963"
data-title="Oświęcim. Mieszkanie do wynajęcia przy ul. Sadowej. Od poniedziałku rusza nabór wniosków"
data-home="https://oswiecim.pl">